Just Rain

Yaşam Tarzı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Robysoft
Akıllı cep telefonunuzda Just Rain uygulaması ile yağmur efekti seslerini dinleyebilirsiniz.

Yağmur sesinin insanları sakinleştirdiği ve ruhunu dinleştirdiği herkes tarafından bilinen bir durumdur. Bu durumunu hayatınıza endekslemek için Just Rain mobil uygulamasına sahip olabilirsiniz. Uygulama içerisinde dinleyebileceğiniz özel yağmur sesleri bulunuyor. Bunlar için bir çok uygulama indirmek yerine Just Rain ile kendinize özel anlar sunabilirsiniz. 

Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Just Rain mobil uygulaması içerisinde birbirinden farklı tonlarda bir çok yağmur sesi dinleyebilirsiniz. İster uyurken ister çalışırken hayatınızın bir çok anında yağmur sesleri ile kendinizi dinlendirebilirsiniz. Yoğun bir iş  gününün ardından Just Rain mobil uygulaması ile kendinizi dinlendirebilirsiniz. Kendi huzur ortamınızı kendiniz yaratmak isterseniz Just Rain ile kendinize bir şans verin. 

Günlük yaşantınız etkilemek amacıyla tasarlanan bir çok etkileyici uygulama piyasada yer alıyor. Bunlardan sıyrılarak kalitesini kanıtlamayı başaran Just Rain mobil uygulaması sayesinde kendinizi dinlendirin. Diğer mobil uygulamalardan çok daha kaliteli olan Just Rain mobil uygulamasını ile yağmur efektlerini dinleyerek kendinizi dinlendirmek için her biri arasında vakit geçirebilirsiniz. 

Just Rain indir
DİĞER SÜRÜMLER