Just Rain

Yaşam Tarzı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23.3 MB
  • Version 3.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Robysoft
Just Rain mobil uygulamasını IOS akıllı cep telefonunuza indirerek özel yağmur seslerini dinleyebilirsiniz.

Just Rain, rahatlatıcı bir görsel işitsel yağmur simülatörü olarak IOS  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuzda ve tabletinizde yerini alacaktır. Uygulamamız ücretsiz olarak sunuluyor. Nazik çiseleyen yağmurdan yoğun sağanak yağmuruna değişen derecelerde yağmur seslerini dinleyerek kendinize eşsiz bir zaman dilimi sunabilirsiniz.

Parmağınızın basit bir sürtünmesiyle kontrol edilir. Just Rain ayrıca stereo ses kaydırma ve görsel yağmur simülasyonu sunuyor. Rahatlamak, ders çalışmak veya uyumak için kullanabilirsiniz. Tüm sesler özel olarak hazırlanmış olup tek bir çatı altında sizlere sunuluyor. Akıllı cep telefonunuzda kendinizi dinlendirmek için kullanacağınız Just Rain mobil uygulamasında birbirinden güzel özel yağmur efektleri sizleri bekliyor. 

Yoğun bir iş hayatınız varsa, Just Rain size muhteşem anlar yaşatacaktır. Ruhunuzu dinlendirmek için sakinleştirici yağmur sesleri arasından seçiminizi yapın. Her bir ses efekti özel olarak hazırlanmış olup sizlere eşsiz bir huzur sunmaktadır. Just Rain mobil uygulamasını akıllı cep telefonunuza ücretsiz olarak indirin ve yağmur seslerinin keyfini çıkartın. 

Just Rain indir
DİĞER SÜRÜMLER